Opel Insignia - nawet do 1700km na jednym tankowaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Insignia - nawet do 1700km na jednym tankowaniu
Opel Insignia dołączył do grona samochodów, w których fabrycznie można zainstalować LPG. Nowy, turbodoładowany silnik ecoFlex 1.4 o mocy 140KM, w eksploatacji jest tańszy nawet do 40%, względem swojego benzynowego odpowiednika.


Ceny Insigni z nowym silnikiem zaczynają się od 100 550 zł. Samochód spala średnio 7,6l na 100 km, co wobec bazowego silnika o danych 5,7 daje wzrost o prawie 2 litry. Jednak dzięki niższej cenie gazu w porównaniu do benzyny, oznacza to również prawie 40-procentową oszczędność. Zasięg Insigni, dzięki dodatkowemu bakowi, wydłuża się o kolejne 500 kilometrów. Tym samym na pełnym zbiorniku benzynowym i gazowym, można pokonać odległość nawet do 1700 km (dotyczy to sedana i hatchbacka).

Zawór do tankowania gazu znajdziemy od razu przy tradycyjnym wlewie do benzyny. Ponadto otrzymujemy od Opla zestaw końcówek do dyszy dystrybutora, aby móc bez problemu zatankować nasz samochód.

Bak na gaz w Insigni został umieszczony w miejscu koła zapasowego, dzięki czemu nie tracimy na przestronności bagażnika. Warto jeszcze dodać, że cała instalacja wewnętrzna jest zintegrowana w konsoli centralnej. To dużo lepszy pomysł, niż masa kabli i wskaźników poniewierająca się wewnątrz auta.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-07-18 13:47:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Insignia-nawet-do-1700km-na-jednym-tankowaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt