Bestseller Nissana wchodzi w drugą generację

Rozmiar tesktu A A A
-
Bestseller Nissana wchodzi w drugą generację
Wprowadzając na rynek Qashqaia, Nissanowi udało się stworzyć samochód, który przeszedł wszelkie oczekiwania. Jednak po 6 latach od wprowadzenia na rynek, nadszedł czas, kiedy to odstąpi go ze swojego miejsca następca. Oficjalna premiera Qashqaia dwa odbędzie się 7 listopada w Londynie o 15.


Fot. Nissan

O nowym modelu jak na razie wiadomo bardzo mało, oprócz kilku zdjęć, które podkreślają nową bardziej dojrzałą i ekspresyjną stylistykę. Przód jest dalszym pójściem w kierunku zapoczątkowanym podczas wprowadzeniu modelu po faceliftingu.

Fot. Nissan

Nowy Nissan Qashqai jest także 4 modelem w krótkim czasie, który został gruntownie przepracowany. Po prezentacji w Londynie na pewno będzie wiadomo dużo więcej na jego temat, szczególnie w kwestii parametrów oraz nowych technologii wspierających bezpieczeństwo oraz umilających podróżowanie.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-11-06 23:46:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bestseller-Nissana-wchodzi-w-druga-generacje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt