Targi motoryzacyjne AMI w Lipsku

Rozmiar tesktu A A A
-
Targi motoryzacyjne AMI w Lipsku
Od jutra - 31 maja, rozpoczynają się po raz kolejny największe targi motoryzacyjne w rejonie. Będą one trwać do 8 czerwca. Wystawa samochodów, która przeznaczona jest głównie dla rynków wschodnich Niemiec, Polski oraz Czech. Tak jak w poprzednich edycjach, na stanowiskach producentów, będzie można się umówić na jazdy testowe wybranymi modelami oraz przetestować je w mieście i na prawdziwych autostradach.


Fot. mój-samochód.pl

Podczas tego rocznej AMI odbyły się dwie premiery światowe. Jedną z nich to nowe Audi S7, zaś drugi model to Volvo V60 z nowym silnikiem hybrydowym D6. Ponad to dla szerokiej publiczności dostępne będą liczne premiery europejskie, jak też te które pojawią się po raz pierwszy na rynku niemieckim.

Fot. mój-samochód.pl

Jednym ze stanowisk, które warto odwiedzić to Skoda, nie tylko przeznaczone mają zabawy dla najmłodszych, ale także słodkie mrożone przekąski. Zobaczyć będzie można na tym stoisku nową Skodę Vision C. Dla osób, które znudzone są już luksusowymi pojazdami naszych sąsiadów, ciekawą opcją może okazać się Hyundai Genesis.

Fot. mój-samochód.pl

Dzięki dobrym połączeniom i szlaką komunikacyjnym dojazd jest prosty, szybki i nie drogi. Zaś ceny na same targi to koszt 45 zł dla osób dorosłych, zaś ulgowe od 36 zł. Bilety na targi można zakupić na poniższej stronie https://www.bilety.targilipskie.pl/
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-05-30 23:32:26
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Targi-motoryzacyjne-AMI-w-Lipsku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt