Volkswagen Pheaton zastąpiony przez Volkswagen Arteon

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Pheaton zastąpiony przez Volkswagen Arteon
Największy najbardziej luksusowy model w ofercie Volkswagena, model Pheaton przeszedł już historii do historii, jednak auto pozostawiło po sobie pustkę i nadzieję na Pheatona drugiej generacji. Samochód sprzedawany był przez ostatnie 14 lat, ale coraz niższy popyt spowodował zakończenie dalszej dystrybucji auta. Jak to jednak bywa na rynku nie może istnieć próżnia i trzeba ją czymś zapełnić. A tym elementem uzupełniającym ma być Volkswagen Arteon. Najnowsze dzieło niemieckich inżynierów i stylistów w sportowym nadwoziu grand Coupe. Niemiecka marka informuje, że auto nowy model będzie pozycjonowane powyżej Volkswagena Passata. Stąd właśnie można stwierdzić że będzie to naturalny następca dotychczasowa największego Volkswagena. Niestety na temat auta dużo nie wiemy, oprócz że będzie w stylu awangardowym z nutą nowoczesności. Pełny obraz auta zobaczymy jednak dopiero podczas targów w Genewie, kiedy to 7 marca odsłonięty zostanie najnowszy flagowy model Volkswagena.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-23 15:10:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Pheaton-zastapiony-przez-Volkswagen-Arteon

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt