Dwie nowości Audi na targach w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie nowości Audi na targach w Poznaniu
Na targi w Poznaniu, niemiecki producent premium Audi zabrał ze sobą dwie nowości. Pierwsza to uliczna wersja nowego innowacyjnego Audi A6, druga to model koncepcyjny Audi Aicon. Nowe Audi A6 czerpie stylistycznie z dwóch ostatnich wielkich premier niemieckiego producenta Audi A8 oraz Audi A7. Nowa limuzyna w ofercie Audi stanowi idealne połączenie przestrzeni, komfortu oraz przyjemności z jazdy. Samochód posiada ponadto jeden z najbardziej zaawansowanych systemów łączności i wsparcia w czasie rzeczywistym jaki oferowany jest na rynku motoryzacyjnym.


Fot. Audi

Na początku auto oferowane będzie z tylko czterema jednostkami napędowymi. Oferta ta jednak szybko zostanie poszerzona. Wszystkie jednostki standardowo wyposażone są w system mildhybrid, co przyczynia się do znacznego obniżenia zużycia paliwa przez te jednostki napędowe. Audi Aicon to najnowszy w pełni elektryczny i autonomiczny pojazd Audi. Samochód przedstawia wizję producenta, który chce do 2025 roku wprowadzić na rynek ponad 20 modeli elektrycznych. Jeszcze w tym roku, a dokładniej w drugiej połowie Audi zaprezentuje swój pierwszy model z rodziny e-tron.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-06 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-nowosci-Audi-na-targach-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt