Nowy prestiżowy nabywca floty modeli Nissan eNV200

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy prestiżowy nabywca floty modeli Nissan eNV200
Nissan wzbogacił flotę samochodów dostawczych najbardziej popularnego i prestiżowego brytyjskiego domu towarowego Harrods. Dla Harrodsa zakup elektrycznych samochodów to powrót do dobrych starych czasów. W najlepszych czasach samochodów elektrycznych, dom towarowy posiadał na stanie aż 60 modeli z tą formą napędu. Dzięki czemu już wtedy można było dostarczać zakupione towary ekologicznie do swoich nowych właścicieli. Samochody na prąd to nie wynalazek ostatnich lat, a raczej powrót do kiedyś porzuconego dobrze rokującego rozwiązania. Które nie przegrało jakością, a wpływami pewnych biznesmenów tamtych dekad. Teraz po całym wieku pojazdy te powracają i raczej już nic nie stoi na ich przeszkodzie.


Fot. Nissan

Nissan prowadzi w statystykach sprzedażowych zarówno w zakresie samochodów osobowych jak też i dostawczych aut z tą formą napędu. Nissan eNV200 na europejskim rynku zakupiony został już ponad 27 000 razy. Pojazd ten posiadają zasięg 170 KM na jednym doładowaniu, co idealnie sprawdza się w warunkach miejskich. Dzięki wykorzystywaniu zmagazynowanego prądu, samochody te nie zanieczyszczają lokalnego środowiska spalinami oraz hałasem. Jak to ma miejsce z samochodami spalinowymi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-31 12:40:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-prestizowy-nabywca-floty-modeli-Nissan-eNV200

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda