GP Hiszpani, Rosberg przed Hamiltonem

Rozmiar tesktu A A A
-
GP Hiszpani, Rosberg przed Hamiltonem
Hiszpański GP rozpoczął się szczęśliwie dla niemieckiego kierowcy Nico Rosberga. Nie tylko mógł się cieszyć po raz pierwszy w tym sezonie z pole position, to dodatkowo bardzo udany start oraz kierowcy Ferrari Vettela przyczyniło się do zbudowania bezpiecznej odległości do największego konkurenta, kolegi z zespołu Brytyjczykowi Hamilton.


Fot. F1

Największymi stratnymi znów byli kierowcy z silnikami Renault. O ile uzyskali bardzo dobre pozycje startowe podczas kwalifikacji. To już podczas startu, raczej jednostki francuskiej firmy nie spisały się najlepiej. Kolejnym słabym ogniwem niedzielnego wyścigu były ekipy serwisowe, które swoimi błędami w niektórych wypadkach decydowali o miejscach.

Fot. F1

Finalnie na pierwszym miejscu pozostał Rosberg, drugim został Vettel, który to pod koniec wyścigu odjechał Vettelowi na kilkanaście sekund. Czwartym kierowcą niedzielnego wyścigu został Fiński kierowca Bottas, który do samego końca bronił się przed swoim rodakiem Raikkonenem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-10 19:32:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/GP-Hiszpani--Rosberg-przed-Hamiltonem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt