W Polsce powstanie sześć unikatowych salonów

Rozmiar tesktu A A A
-
W Polsce powstanie sześć unikatowych salonów
Ford wybrał sześć salonów w Polsce, w których będzie można zamówić unikatowe modele serii Vignale. W czym będą się wyróżniać te lokalizacje? Wystrojem, obsługą i selekcją premium. Klienci w tych lokalizacjach mają otrzymać coś więcej niż tylko samochód. Ford swoimi samochodami w wielu modelach doszedł już do poziomu segmentu premium, zarówno stylistyką, komfortem jak też technologicznie. Jednie czego brakuje to obraz marki w samym segmencie.


Fot. Ford

Wybrane przez Forda salony umieszczone są w dużych polskich aglomeracjach, przy czym w każdym mieście po jednym. W przypadku Warszawy będzie to Bemo-Motors, Krakowa PGD-Partner, Gdyni Euro-Car, Opola BCH Chwaliński, Łodzi Auto Brzezińska, Chorzowa Auto-Boss. W całej Europie do końca 2015 roku przekształconych zostać ma w sumie 200 salonów Forda, aby spełniały najwyższe standardy wymagane przez Forda. Docelowo tych salonów ma być 500 sztuk, gdzie będzie można zakupić nowe Fordy z serii Vignale. Oprócz samochodów z serii Vignale dostępne będą także akcesoria z tą samą nazwą oraz stylistyką, które będzie można będzie zakupić na miejscu.

Fot. Ford

Na start będzie dostępny tylko jeden model. Ford Mondeo, jednak oferta po krótkim czasie zostanie poszerzona o kolejny wyjątkowym model S-Max. Najprawdopodobniej, kolejnym samochodem w kolejce będzie pojazd Ford Edge, który pojawić ma się na rynku już pod koniec tego roku. Samochody z serii Vignale, otrzymają przed wydaniem do klienta końcowego dodatkowo przetestowane. W sumie ponad 100 dodatkowych punktów i elementów będzie podlegać obszernym testom jakości, tak aby klient końcowy nie mógł nawet poczuć najmniejszego dyskomfortu podczas użytkowania samochodu. Gdyby jednak coś się okazało nie tak, klient taki może oczekiwać obsługi z segmentu premium w ramach usunięcia zaistniałej usterki.

Fot. Ford

Polskie salony Vignale

MiastoSalon
WarszawaBemo-Motors
KrakówPGD-Partner
GdyniaEuro-Car
OpoleBCH Chwaliński
ŁódźAuto Brzezińska
ChorzówAuto-Boss


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-17 23:39:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/W-Polsce-powstanie-szesc-unikatowych-salonow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt