Rinspeed obchodzi 40 lat na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Rinspeed obchodzi 40 lat na targach w Genewie
Szwajcarska firma Rinspeed już od 40 lat wystawia swoje wizje przyszłości motoryzacji podczas targów w Genewie. Podczas tegorocznych targów nie mogło także zabraknąć Rinspeed. Tym razem firma zaprezentowała samochód o nazwie snap. W pełni autonomiczny napchany technologią pojazd. Z wyglądu aucie bliżej do kiosku ruchu. Prawie prostokątna konstrukcja oferuje wewnątrz miejsce dla czerech osób, którzy siedzą twarzą do twarzy. Co pozwala na lepszą bezpośrednią interakcję pomiędzy pasażerami.


Fot. Rinspeed

W przeciwieństwie do innych koncepcyjnych samochodów dużych światowych producentów, ten samochód pozbył się całkowicie panelu do sterowania. W zamian samochód otrzymał swojego osobistego robota, który może pomagać pasażerom. Na przykład podczas noszenia zakupów lub innych rzeczy. Oczywiście nie mogła zabraknąć najnowszych rozwiązań technologicznych do transmisji danych. Tak też Rinspeed Snap posiada modem 5G oraz router z Wi-Fi dla wygodnego dostępu do internetu dla każdego z pasażerów. Każdy z pasażerów ma aż 3 ekrany do swojego osobistego użytku.

Fot. Rinspeed

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-08 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rinspeed-obchodzi-40-lat-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt