Skoda gotowa na podbój rynku nowym modelem

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda gotowa na podbój rynku nowym modelem
Produkcja najnowszego modelu marki Skoda została ropoczęta. Świętująca swoją oficjalną premierę sprzedażową Skoda Rapid, zostanie pokazana szerokiemu gronu dziennikarzy oraz potencjalnych właścicieli, na tego rocznych targach motoryzacyjnych w Paryżu.


Rapid to już trzeci model tej marki, który jest produkowany w Mlada Boleslav. Aktualnie z taśm zjeżdza 800 sztuk najnowszego dziecka czeskiego producenta. Trwają jednak prace modernizacyjne, które mają podwyższyć tę liczbę do 1200 sztuk.

Skoda Rapid jest prekursorem nowego wzornictwa marki, w jej ślady pójdzie także nowa Octavia (trzecią odsłonę tego z kolei modelu poznamy zapewne dopiero w przyszłym roku).

Skoda Rapid ma pozwolić podbić Czechom cały świat. Model ten będzie sukcesywnie pojawiał się nacoraz bardziej odległych rynkach, począwszy od europejskiego. W 2013 zostanie zaprezentowana wersja na rynek chiński, która będzie tam produkowana. Następnie, w 2014, rozpocznie się produkcja Rapida w Kaludze, dla zaspokojenia tamtejszego rynku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-08-27 23:43:20
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-gotowa-na-podboj-rynku-nowym-modelem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt