Oto pogromca BMW M3, czyli Audi RS5

Rozmiar tesktu A A A
-
Oto pogromca BMW M3, czyli Audi RS5
Można od pewnego czasu zauważyć, że rodzi nam się powoli nowy segment w motoryzacji. Coraz większa ilość producentów zaczyna wprowadzać do produkcji małe SUVy segmentu B. Opel Mokka będzie pierwszym z nich, który zawita na naszym rynku. Po jego oficjalnym "zaprzysiężeniu" na tegorocznych targach w Genewie, będzie widoczny na naszych ulicach pod koniec 2012 roku.


Dla aktywnych

Co prawda Opel nie zaprezentował nam jeszcze wnętrza Mokki, jednak sądząc po wymiarach pojazdu, możemy oczekiwać konsoli, którą znamy już z nowej Astry. Wiemy również, że znajdą się w nim nowe fotele, które posiadają atest niemieckich lekarzy: "Aktion Gesunder Rücken e.V.". Znane są też wymiary samochodu, z których długość wynosi 4,28m, przy rozstawie kół 1,54m. Bagażnik natomiast, przy złożonych siedzeniach, ma mieć 1372l. Ponadto, gdyby tego było mało, dostępnych ma być 19 schowków.

Siła ziarenka Mokki

Tak jak Mokka Arabica, ten mały SUV ma w sobie duże zasoby energii. Mały Opel dostępny będzie z silnikami 1.6l, o mocy 115 KM, oraz turbo – 1.4l, 140KM. W dieslu znajdziemy jednostkę 1.3l, o mocy 130KM. Do tego system Start/Stop i napęd na wszystkie koła. Najmocniejsze silniki będą ponadto dostępne z 6-biegową manualną oraz automatyczną skrzynią biegów.

W tym modelu nie zabraknie także wszelakiego rodzaju systemów wspomagających zarówno trzymanie się drogi, jak i zwiększające komfort podróżowania.

Poproszę Mokkę

Każda nowość na rynku motoryzacyjnym cieszy. Nie tylko producentów, którzy mają co sprzedawać, ale też prasę, bo ma o czym pisać oraz oczywiście klientów. Mokka to powiązanie małego miejskiego samochodu z tym, co najlepsze w SUVach. Lepsza widoczność, zwiększone poczucie bezpieczeństwa i bezproblemowe omijanie korków, dzięki opcji komfortowego przejechania nierówności wszelkich skrótów. Ja osobiście czekam z dużym zaciekawieniem zarówno na premierę, jak i na pierwszą jazdę tym samochodem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt