Otwarto setną stację szybkiego ładowania IONITY

Rozmiar tesktu A A A
-
Otwarto setną stację szybkiego ładowania IONITY
Sieć szybkiego ładowania na terenie Europy w ramach spółki joint venture IONITY rośnie w siłę. W skład IONITY wchodzą tacy producenci samochodów jak BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company, Volkswagen Group w tym Audi i Porsche. Setna stacja typu HPC ( High Power Charging Point ) do zasilania samochodów elektrycznych otwarta została w Norwegii w mieście Rygge. Punkty do ładowania samochodów elektrycznych mają dostęp do sieci o mocy 350 kW, zgodnie z europejskim standardem ładowania (CCS). Jednak aby zapewnić lepszą infrastrukturę w całej Europie takich stacji do szybkiego ładowania samochodu musi powstać jeszcze bardzo dużo. Z docelowych 400 stacji już w przypadku 95% z nich podpisane zostały stosowne umowy. Sześć kolejnych stacji jest już prawie gotowych do uruchomienia. W samych Niemczech trwa aktualnie budowa 51 takich punktów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-05 17:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Otwarto-setna-stacje-szybkiego-ladowania-IONITY

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt