Skoda rusza z nową kampanią promująca tanie finansowanie

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda rusza z nową kampanią promująca tanie finansowanie
Skoda tak jak też inni producenci, oferują zakup swoich samochodów na różne sposoby. Jedną z nich jest właśnie kredyt oraz leasing o nazwie Skoda Niskich Rat z której jak na razie skorzystało już ponad 8 300 osób. Teraz Skoda ruszyła z kampanią promującą tą korzystną dla klienta jak też producenta ofertą. Czym charakteryzuje się właśnie ten produkt na tle innych? Tym że nie trzeba po okresie spłaty zostać właścicielem samochodu. Po wybranym okresie można wygodnie wybrać nowy kolejny samochód na podobny czas. W przeciwieństwie do tradycyjnego kredytuj lub leasingu, kwota nie jest rozłożona na wysokie transze tak aby po okresie stać się właścicielem samochodu. Kwota wykupu jest dużo wyższa, wiąże się to jednak z dużo niższą opłatą miesięczną w zależności od modelu może to być nawet w granicy 400 zł za Skoda Citigo lub około 1000 zł za Skoda Kodiaq. Do tego dochodzi jeszcze brak wymaganego wkładu własnego. Oferta finansowania Skody Skoda Niskich Rat to idealna propozycja dla osób, które chcą co określony czas nawet co 3 lata cieszyć się z nowego wysoko wyposażonego auta bez potrzeby martwienia się o sprzedaż starego lub jego rynkową utratę wartości.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-10 08:10:28
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-rusza-z-nowa-kampania-promujaca-tanie-finansowanie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt