Nawet małemu dziecku należy się trochę luksusu

Rozmiar tesktu A A A
-
Nawet małemu dziecku należy się trochę luksusu
Szwedzki producent samochodów Volvo zaprezentował jak może wyglądać przyszłość przewożenia małych dzieci w nosidełkach. W tym celu zmodyfikowana została koncepcyjna wizja XC90, Lounge Console Concept. Model, który swoim podejściem do komfortu i luksusu bez problemu może zawstydzić nie jeden samochód ze znaczkiem RR. Zaprezentowana wizja XC90, wtedy przednie siedzenie zamieniła na wielofunkcyjną konsole, która zawierała nawet swój własny duży monitor do oglądania filmów i innych materiałów multimedialnych.


Fot. Volvo

W przypadku Excellence Child Seat Concept tą konsolą staję się siedzenie dla małego dziecka. Dzięki możliwości obracania siedzenia pod kątem 90 stopni w bardzo prosty sposób można włożyć jak i wyjąć dziecko z takiego siedzenia. W trakcie mały pasażer zawsze twarzą skierowany jest do osoby siedzącej na tylnej kanapie, utrzymując stały kontakt wzrokowy z zaufaną dla siebie osobą. Ponadto nosidełko można podnosić w poziomie oraz ustawiać w nim kąt pochylenia. Pozwalając dziecku na idealną pozycję do spania lub też jedzenia. Pod samym siedzeniem znajduje się schowek na zabawki, ubranka lub inne akcesoria pielęgnujące. Po bokach znajdują się przygotowane miejsca na takie rzeczy jak chusteczki oraz buteleczkę z możliwością podgrzania jej. Dodatkowym plusem tego rozwiązania to dbałość Volvo o bezpieczeństwo. Każdy rodzić będzie mógłby być pewny, że pod kątem bezpieczeństwa w ruchu drogowym zrobił wszystko co mógł aby chronić swoje dziecko.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-02 21:21:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nawet-malemu-dziecku-nalezy-sie-troche-luksusu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt