Toyota prezentuje ważne modele w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota prezentuje ważne modele w Genewie
Genewa to jedne z najważniejszych targów samochodowych na świecie. Dlatego większość nowych aut prezentowanych jest właśnie tutaj. Toyota na tegoroczne targi zabrał ze sobą szereg nowości. Nie zabrakło czegoś małego, czegoś kompaktowego, sportowego i koncepcyjnego. W sumie Toyota pokazała pięć nowych pojazdów. Najmniejszy z nich to Toyota AYGO. Auto to przeszło gruntowną renowację otrzymało nowy mocniejszy silnik oraz nowe wyposażenie.


Fot. Toyota

Kolejną nowością na targach to Toyota Auris trzeciej generacji. Bestseller japońskiego producenta wchodzi w kolejną fazę rozwoju. Samochód mimo dużych konstrukcyjnych zmian pozostał wierny swojej sprawdzonej formie. Toyota Auris trzeciej generacji będzie drugim już modelem w ofercie japońskiego producenta, który obejdzie się bez wysokoprężnej jednostki. Toyota może sobie na to pozwolić gdyż zamiast tych jednostek, klienci do wyboru mają silniki benzynowe ze wsparciem elektrycznym. Spalanie jest na niższym poziomie, a właściwości proekologiczne nie do porównania z dieslami.

Fot. Toyota

Ostatnia duża nowość Toyoty podczas targów w Genewie to powrót Toyota Supra. Zaprezentowane auto było w wersji jak na razie koncepcyjnej. Toyota GR Supra Racing Concpet to samochód, którego przeznaczenie ma być nie tylko tor wyścigowy, ale także publiczna ulica. Ponadto Toyota zabrała ze sobą do Genewy jeszcze dwa koncepcyjne pojazdy: Toyota Concept i-Series oraz Toyota FINE-Comfort Ride Concept.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-07 17:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-prezentuje-wazne-modele-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt