Verstappen i Bottas zacięta walka o pole position

Rozmiar tesktu A A A
-
Verstappen i Bottas zacięta walka o pole position
Z pierwszego miejsca podczas niedzielnego wyścigu na torze na Węgrzech wystąpi Max Verstappen. Dla Holendra to dopiero pierwszy pole position w karierze, po 93 próbach. Pokonał on Valtteri Bottas z minimalną przewagą zaledwie 0.018 sekundy. Trzecie miejsce wywalczył Lewis Hamilton, który znalazł się tuż przed dwoma kierowcami zespołu Ferrari. Różniąca czasu między pierwszym Max Verstappen, a piątym Sebastian Vettel wyniosła zaledwie 0.499 sekundy. Tak więc niedzielny wyścig zapowiada się bardzo ciekawie. Dodatkowo wszystko na to wskazuje, że pogoda znów będzie miała dużo do powiedzenia podczas niedzielnego wyścigu. Dla zespołu Williams, były to najlepsze kwalifikacje w tym sezonie. George Russell był w stanie przebić się aż na szesnastą pozycję, jedno oczko wyżej oznaczało by udział w drugiej rundzie kwalifikacyjne do niedzielnego wyścigu. Kubica niestety spisał się zdecydowanie gorzej i wystartuje w niedzielę z ostatniego miejsca. Wszystko wskazuje na to że George Russel znów otrzymał lepszy bolid niż jego kolega z zespołu. Polaka Roberta Kubicę i drugiego kierowcę zespołu Williams rozdzieli, Sergio Perez, Daniel Ricciardo oraz Lance Stroll.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-08-03 17:15:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Verstappen-i-Bottas-zacieta-walka-o-pole-position

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt