Europejska premiera modelu Volkswagen Tiguan Allspace

Rozmiar tesktu A A A
-
Europejska premiera modelu Volkswagen Tiguan Allspace
W ofercie niemieckiego producenta Volkswagen niebawem zawita nowy model. Volkswagen Tiguan Allspace, który swoją europejską premierę miał podczas targów w Genewie. Pozycjonowany jest pomiędzy mniejszym bratem Tiguan, a większym Tuareg idealnie uzupełni lukę między modelami. Stylistycznie samochód nie będzie odróżniać się od swojego mniejszego wcielenia, będzie za to jednak dłużysz aż o 21,5 cm. Wraz z wymiarami zewnętrznymi do przodu poszedł także rozstaw osi, który jest dłuższy aż o 10,9 cm. Nowy model oferowany będzie także w wersji przeznaczonej dla siedmiu osób. Gdyby jednak chciano się skorzystać z jego pełnej ładowności bagażnik osiąga on pojemności nawet 1920 litrów. Podczas normalnego użytkowania pojemność wynosi nadal 760l.


Fot. Volkswagen

Na zewnątrz auto występować będzie w dwóch odmianach, klasycznej albo offroadowej. Do tego auto dysponować będzie bogatszym wyposażeniem niż pierwowzór model Volkswagen Tiguan. Oferta silników obejmie sześć jednostek napędowych, do dyspozycji będą silniki o mocy od 150 KM aż do 240 KM. Jak na prawdziwego przedstawiciela segmentu aut wyżej zawieszonych Volkswagen Tiguan Allspace na liście wyposażenia będzie miał także napęd na wszystkie koła. Auto będzie można zamawiać już w maju, a ceny za Volkswagen Tiguan Allspace rozpoczynać mają się od około 30 000 Euro na niemieckim rynku ( 120 000 zł ).

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-09 17:30:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Europejska-premiera-Volkswagen-Tiguan-Allspace

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt