Seat Ateca dostanie większego brata

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat Ateca dostanie większego brata
Sukces wyżej zawieszonego modelu Ateca skłoniły hiszpańskiego producenta o powiększenie rodziny SUV. Do 2018 roku w ofercie Seata pojawić ma się większy wyżej pozycjonowany pojazd. Samochód będzie przeznaczono standardowo dla pięciu osób jednak z opcją doposażenia go o kolejne dwa miejsca. Auto osadzone będzie na modularnej platformie MQB A2, na podstawie której oparte zostały inne auta grupy Volkswagen, modele Skoda Kodiaq oraz Volkswagen Tigaun Allspace. Jeszcze w połowie tego roku rodzina wyżej zawieszonych modeli ma zostać powiększona o mniejszego brata, model Seat Arona. Ten samochód produkowany będzie nie w żadnej hiszpańskiej fabryce tylko bezpośrednio w Wolfsburgu. Po wprowadzeniu przez hiszpańskiego producenta Seat wszystkich nowych wyżej zawieszonych modeli. Producent będzie obecny na każdym z najważniejszych segmentów nowych samochodów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-23 18:02:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-Ateca-dostanie-wiekszego-brata

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt