Odświeżony Volkswagen up! na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżony Volkswagen up! na targach w Genewie
Volkswagen na tegorocznych targach zaprezentuje się skromnie. Na stanowisku niemieckiego producenta możemy liczyć na nową odsłonę najmniejszego samochodu w ofercie oraz nowy koncepcyjny model. O drugim jak na razie Volkswagen nie mówi. Na temat pierwszego wiadomo tyle że będzie to nie drogi SUV o kompaktowych wymiarach. Nowa stylistyka, wydajniejsze jednostki i bogatsze wyposażenie. Tymi rzeczami chce zachwycić odświeżony Volkswagen up!


Fot. Volkswagen

Najmniejszy samochód w ofercie Volkswagen model up!. W salonach pojawił się w 2011 roku. Od tego czasu zdołał zdobyć liczne nagrody w tym najcenniejszą, tytuł World Car of the Year w 2012 roku. W 2013 powstałą elektryczna odmiana małego miejskiego samochodu e-up!, mająca zasięg 150 km bez potrzeby ładowania. Podczas targów w Genewie zobaczymy facelifting tego modelu. Zmiany na zewnątrz są bardo kosmetyczne. Nowa wersja up! otrzymała między innymi zmieniony przedni zderzak ze zmodyfikowanym grillem. Nie duże zmiany mające jednak duży wpływ na cały obraz nadwozia. Nowe będą także felgi, które nadają charakteru całej konstrukcji.

Fot. Volkswagen

Pod maską możemy się spodziewać aktualnych jednostek napędowych. Pojawi się także jedna nowa dużo mocniejsza. Silnik benzynowy TSI będzie posiadał moc 90 KM. W ofercie obok tradycyjnego up!, Cross up! oraz Load up! pojawi się nowa wersja Beats up!. Samochód ten będzie wyróżniał się 300W systemem audio marki BeatsAudio. W odświeżonej wersji modelu up!, system multimedialny ma jeszcze lepiej i łatwiej współpracować z urządzeniami mobilnymi. Kolejne zmiany w samochodzie to nowe kolory nadwozia jak też wzory obszycia tapicerki. Trochę indywidualności można wprowadzić do każdego up!, dzięki indywidualnym foliom które można naklejać na deskę rozdzielczą.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-24 22:00:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezony-Volkswagen-up--na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt