BMW serii 8 na ostatniej prostej przed wersją produkcyjną

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW serii 8 na ostatniej prostej przed wersją produkcyjną
BMW serii 8 Coupe to najnowszy model, który zasili niebawem ofertę niemieckiego producenta. Auto jest już na ostatniej prostej przed wersją produkcyjną, aktualnie trwają już ostatnie testy samochodu w Walii. Mają one na celu idealnie zestrojenie wszystkich elementów układu napędowego. Co pozwoli nie tylko na dobre osiągi nowego BMW serii 8 ale także na rewelacyjne właściwości jezdne. Pod maską nowego BMW serii 8 znajdzie się odświeżony układ V8. Wobec poprzedniej odsłony silnik zyskał 68 KM na mocy oraz dodatkowe 100 Nm. Dzięki tym dodatkowym wartością nowe parametry silnika V8 wyglądają następująco, 530 KM mocy oraz 750 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Ta ostatnia wartość dostępna jest już od 1 800 obrotów. Nowy BMW serii 8 Coupe na rynku zadebiutuje jeszcze w tym roku. Premierę możemy się więc spodziewać podczas targów w Paryżu, które odbędą się na jesieni tego roku.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-02 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-serii-8-na-ostatniej-prostej-przed-wersja-produkcyjna

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt