Hamilton ze swoją czterdziestą wygraną podczas F1 Japonii

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton ze swoją czterdziestą wygraną podczas F1 Japonii
Ostatnie dwa wyścigi nie wyglądy najlepiej dla zespołu Mercedesa, eksperymenty z silnikami nie wyszły na dobre niemieckiego zespołu. Jednak kryzys był krótki, a Hamilton oraz Rosberg pokazali że na torze liczy się tylko Mercedes. Brytyjczyk Hamilton rozbudował swoją przewagę nad kolegą z zespołu o kolejne siedem punktów, zaś Rosberg zdobył trzy punkty przewagi nad trzecim Vettelem. Jednak ta różnica w klasyfikacji generalnej nadal wynosi tylko 11 punktów i wpadka jak z przed dwóch wyścigów może go kosztować drugie miejsce.


Fot. Mercedes

Niedzielny wyścig rozpoczął się w układzie Rosberg, Hamilton, Bottas oraz Vettel. Słaby start kosztował startującego z pole position utratę 3 lokat, które musiał sukcesywnie odrabiać i przebijać się do przodu. Tym razem na szczęście nic poważnego nie wydarzyło się podczas wyścigu. Tak jak to miało miejsce rok temu i tragiczny wypadek młodego kierowcy Jules Bianchi z Marussi. Hamilton wygrywając ten wyścig zdobył pierwsze miejsce po raz 40 z czego trzy razy w Japonii.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-27 23:06:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hamilton-ze-swoja-czterdziesta-wygrana-podczas-F1-Japonii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt