Honda Civic Tourer idealny samochód dla rowerzystów

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda Civic Tourer idealny samochód dla rowerzystów
Japoński producent samochodów Honda, oficjalnie zaprezentuje podczas zawodów kolarskich Giro d'Italia swój nowy system przewożenia rowerów w samochodzie. Zaletą nowego rozwiązania jest to, że rowery umieszczane są wewnątrz bagażnika, a nie poza nadwoziem. Nowy sposób przewożenia ma bardzo pozytywny wpływ na poziom spalania samochodu, gdyż nie zwiększa poziomu oporu powietrza jak to miało miejsce w aktualnie stosowanych. Także poziom montowania rowerów jest bardzo prosty i wymaga wyłącznie zdjęcia przedniego koła roweru. Wewnątrz bagażnika znajduje się zagłębienie z którego wystają odpowiednie zaczepy aby bezpiecznie zamontować rower. Przednie koło można łatwo i wygodnie umieścić obok roweru. Wewnątrz samochodu znajduje się miejsce na dwa rowery. Największym minusem tego rozwiązania to ograniczenie pakowność oraz możliwość przewożenia pasażerów. Nowy system będziemy zobaczyć w ofercie Hondy już w październiku tego roku.


Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-21 21:56:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-Civic-Tourer-idealny-samochod-dla-rowerzystow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt