Nowa Skoda Fabia Combi Scoutline już do zamówienia

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Skoda Fabia Combi Scoutline już do zamówienia
Skoda Fabia Combi w wersji Scoutline była jedną z premier czeskiego producenta podczas tegorocznych targów w Genewie. Model Fabia w wersji nadwozia kombi będzie kolejnym członkiem, młodej nowej wersji wyposażeniowej czeskiej Skody. Pierwszym samochodem w tej wersji był Skoda Rapid Spaceback. Fabia w odmianie Scoutline to nie tylko lepszy zewnętrzny bardziej terenowy wygląd samochodu, ale także bogata wyposażona wersja wewnątrz samochodu. Pod maską oferta pozostaje bez zmian. Cena samochodu zaczynać będzie się od 57 130 zł.


Fot. Skoda

Nadwozie nowej wersji Skoda Fabia Combi Scoutline wyróżnia się poprzez charakterystyczne elementy. Jest to między innymi plastikowa osłona tuż przy dolnej krawędzi nadwozia or nadkolom. Producent uzyskał przez to bardziej terenowy wygląd samochodu. Do tego dochodzą jeszcze elementy w dolnej części zderzaka przedniego, górna część obudów lusterek oraz relingi dachowe w kolorze srebrnym. Do tego dochodzą jeszcze 16” felgi ze stopów lekkich. Wyposażenie standardowe obejmuje w Skoda Fabia Combi Scoutline takie elementy jak radio Swing z dotykowym ekranem, klimatyzacja jak też czujniki parkowania z tyłu. Dodatkowo dostępny będzie jeszcze pakiet Audio, którego wartość wynosi 3050 zł. W tej wersji wystarczy tylko dopłacić do ceny samochodu 1400 zł. W skład tego pakietu wchodzi między innymi dodatkowe dwa głośniki, obsługa bluetooth wraz z trójramienną kierownicą z możliwością sterowania telefonu oraz radia z niej. Samochód można już zamawiać u dealera.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-15 23:12:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Skoda-Fabia-Combi-Scoutline-juz-do-zamowienia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt