DS poszerza gamę modeli nadchodzi SUV DS 7 Crossback

Rozmiar tesktu A A A
-
DS poszerza gamę modeli nadchodzi SUV DS 7 Crossback
Francuski producent premium poszerza swoją ofertę o nowy model DS 7 Crossback. Premiera auta odbędzie się już 7 marca w Genewie podczas międzynarodowych targów samochodowych. DS to kolejna marka, która w swoich szeregach będzie posiadać duże wyżej zawieszone auto. Dotychczas DS czerpało jako podstawę do swoich samochodów modele niżej pozycjonowanego Citroen. W przypadku tej premiery Citroen nie posiada podobnego modelu. Tak więc można przypuszczać że jako podstawa S 7 Crossback posłużył model Peugeot 5008. Auto to swoją premierę miało w Paryżu w 2016 roku. Producent DS, Peugeot oraz Citroen należą do tej samej grupy PSA. Auto będzie oferowane na wszystkich rynkach w jakim sprzedawane są samochody DS. Pełną specyfikację auta poznamy za trochę ponad tydzień.


Fot. DS

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-28 15:29:19
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/DS-poszerza-game-modeli-nadchodzi-SUV-DS-7-Crossback

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt