Nissan LEAF w nowej wersji 3.Zero

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan LEAF w nowej wersji 3.Zero
Nissan LEAF to najlepiej sprzedający się samochód w swojej klasie. Od premiery w 2010 roku sprzedano ponad 380 000 egzemplarzy. W poprzednim roku japońska marka Nissan zaprezentowała nową generację tego modelu. W tym roku druga generacja auta otrzyma nowe wersje o nazwie 3.ZERO oraz limitowana do 5000 sztuk 3.ZERO e+ Limited. Auto w nowej wersji zamawiać będzie można od 10 stycznia 2019 roku, a pierwsze egzemplarze do klientów mają zostać dostarczone już maju tego roku.


[id_zdjecie2]Wersja modelu Nissan LEAF 3.ZERO bazuje na dotychczasowym bestsellerze, a więc pod maską znajdzie się silnik o mocy 150 KM ( 110 kW ) oraz baterie pozwalające pokonać nawet 270 KM w trybie mieszanym. Wersję limitowaną Nissan LEAF 3.ZERO e+ Limited napędzać będzie nowy silniejszy i wydajniejszy układ napędowy. Silnik o mocy 217 KM (160 KW) oraz nowe baterie pozwalające pokonać nawet do 385 KM w trybie mieszanym. Auto standardowo wyposażone będzie w takie opcje jak ProPILOT czy też e-Pedal. Dodatkowo na pokładzie samochodu znajdzie się nowy 8-calowy dotykowy ekran z możliwością korzystania z dodatkowych opcji łączności. Do tego auto otrzyma nową wersję aplikacji Nissan Connect EV. Nissan LEAF w nowej wersji otrzyma także nowe kolory lakierów nadwozia oraz nowe kombinacje nadwozia dwukolorowego.

[id_zdjecie3]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-01-10 16:16:04
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-LEAF-w-nowej-wersji-3-Zero

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt