Hyundai i20, pierwsze zdjęcia, pierwsze dane

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai i20, pierwsze zdjęcia, pierwsze dane
Do premiery podczas październikowych światowych targów motoryzacyjnych w Paryżu zostało już nie dużo czasu. Największa tego typu impreza na świecie wymaga od producentów samochodów nie lada wysiłek, aby przygotować nowości, odpowiedni show i jeszcze obsłużyć setki tysięcy klientów, którzy będą się przedzierać przez stoiska przez te kilka dni.


Fot. Hyundai

Hyundai postanowił, że nadszedł czas aby odświeżyć linię swojego przedstawiciela segmentu B. Wizualnie samochód uległ bardzo widocznie zmianą zarówno z przodu jak też z tyłu. Przednia partia samochodu, otrzymała nowe reflektory, grill oraz przedni zderzak. Mimo mocnych modyfikacji samochód ten nadal prezentuje bardziej ustosunkowany wygląd, bez mocnych zadziornych akcentów, jak większe przedstawiciele Hyundaia. Z tyłu samochód także otrzymał nowe światłą, które tera idą do środka klapy bagażnika, a nie w dół jak w u poprzednika.

Fot. Hyundai

Wraz z nowym wyglądem doszły także nowe większe wymiary samochodu. Wobec swojego poprzednika nowy i20 urósł o pół centymetra, jednak ważniejszy parametr przekładający się bezpośrednio na komfort jazdy, rozstaw osi zwiększył się o 4,5 cm i wynosi teraz 2.57m. Wiodący prym w segmencie B będzie miał bagażnik, którego pojemność wynosić będzie 326l, wobec 295l. Innowacyjnym rozwiązaniem nowego i20 będzie unikalny i pierwszy w swoim rodzaju w tej klasie samochodów, panoramiczny dach, którego nie tylko będzie można uchylić, a nawet całkowicie otworzyć.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-12 07:32:40
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-i20--pierwsze-zdjecia--pierwsze-dane

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt