Alpine Premiere Edition w limitowanej na 1955 egzemplarzy

Rozmiar tesktu A A A
-
Alpine Premiere Edition w limitowanej na 1955 egzemplarzy
Alpine uruchamia limitowaną serię Premiere Edition ograniczoną do 1955 modeli. Pojazd znajdzie się w sprzedaży jeszcze przed jego oficjalną premierą. Samochód dostępny będzie wyłącznie 14 krajach w tym także Polska. Zapisy otwarte zostaną na początku 2017 roku. We Francji samochód będzie kosztować pomiędzy 55 000 a 60 000 Euro. Aby zarezerwować samochód dla siebie należy po rezerwacji wpłacić 2 000 Euro zaliczki. Każdy z samochodów będzie ponumerowany, a tabliczka z oznaczeniem zostanie umieszczona na konsoli centralnej. Producent jak na razie nie podaje mocy silnika jednak wartość 4.5 sekund do 100 km/h, raczej mówi że nie będzie ich mało. Nadwozie samochodu dostępne będzie tylko w trzech wariantach: niebieskim, czarnym lub białym.


Fot. Alpine

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-17 23:11:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alpine-Premiere-Edition-w-limitowanej-na-1955-egzemplarzy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt