Limitowany Ford Ranger Black Edition pod kołem Polarnym

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowany Ford Ranger Black Edition pod kołem Polarnym
Black Edition to limitowana seria modelu Ford Ranger . Auto to wyprodukowane zostanie tylko w nakładzie 2 500 egzemplarzy. Pojazd bazuje na wersji Limited i jest oferowana wyłącznie w nadwoziu DoubleCab. Tak więc bardzo wysoki poziom wyposażenia. W przeciwieństwie do pozostałych wersji auta, wszystkie elementy polakierowane zostały w kolorze przewodnim jak sama nazwa wskazuje, a więc czarnym. Tak też zarówno grill, orurowanie i tym podobne elementy są w kolorze czarnym. Aby sprawdzić niezawodność w terenie PickUpa marki Ford. Samochód ten wyruszył na ekstremalną wycieczkę do regionu Svalbard pod Kołem Polarnym. To tam w roku przez okres 110 dni panuje cały czas noc jak też ekstremalne warunki pogodowe. Utrudniają one pokonywanie nawet najmniejszych dystansów. Jednak dla amerykańskiego Ford Ranger to nie problem. Ford Ranger to aktualnie najczęściej kupowany samochód segmenty PickUp.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-11 17:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowany-Ford-Ranger-Black-Edition-pod-kolem-Polarnym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt