Powrót Mazdy CX9 na Polski rynek w limitowanej serii

Rozmiar tesktu A A A
-
Powrót Mazdy CX9 na Polski rynek w limitowanej serii
Największy model z Mazdy, trudno znaleźć w naszych rodzimy salonach. Samochód ten pojawia się od czasu do czasu, ostatni raz było to w 2010 roku. Teraz Mazda CX9 pojawi się na początku 2015 roku, jednak tylko w 415 egzemplarzach. Samochód dostępny będzie tylko i wyłączenie w jednej bardzo bogato wyposażonej wersji wraz z jedną dostępną jednostką napędową. Samochód będzie dostępny w do zamówienia po 18 sierpnia.


Fot. Mazda

Mazda CX9 to jeden z niewielu SUVów, który oferuje komfort oraz technologicznie zaawansowane rozwiązania segmentu premium w cenie samochodów standardowych. Za limitowaną edycję będzie trzeba zapłacić tylko 178 900 zł, w zamian otrzyma się 5,1m samochód z 3,7l jednostką w układzie V6 o mocy 277KM z napędem na wszystkie koła. Mimo swoich dużych wymiarów samochód do 100km/h potrzebuje 10,1 sekund.

Fot. Mazda

W cenie samochodu klient otrzyma między innymi 20” aluminiowe felgi, klimatyzację automatyczną dwustrefową, 5,8” kolorowy wyświetlacz w raz z system audio marki BOSE z 10 głośnikami. Ponad to za komfort nawet podczas długich podróży będą odpowiadać wygodne skórzane siedzenia, które ponadto wyposażone są w funkcje podgrzewania. W ramach bezpieczeństwa samochód otrzymał system do monitorowania martwego punktu, system ostrzegający kierowcę przed opuszczeniem pasa oraz system, który automatycznie zmienia świata w zależności od warunków jezdnych na drodze.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-17 02:33:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Powrot-Mazdy-CX9-na-Polski-rynek-w-limitowanej-serii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt