Dziesiąte urodziny elektrycznego modelu Mitsubishi i-MiEV

Rozmiar tesktu A A A
-
Dziesiąte urodziny elektrycznego modelu Mitsubishi i-MiEV
Mitsubishi i-MiEV obchodzi dekadę od wprowadzenie na rynek. Elektryczny miejski maluch, nie może równać się pod kątem mocy ani też dystansu, jakie mają aktualne samochody tego typu. Mitsubishi i-MiEV jest jednak nowożytnym pionierem w zakresie wykorzystania baterii i silników elektrycznych w motoryzacji. Elektryczny maluch zamówiony został w sumie ponad 31 000 razy ( stan na kwiecień 2019 ). Jednak nie ta liczba jest kluczowa w tym aucie, ważniejsza rola to bezpośredni udział w sukcesie modelu Mitsubishi Outlander z układem napędowym PHEV. Ten model zadebiutował na rynku cztery lata później w 2013 roku. Jednak bez doświadczeń jakie japońska marka by nie zdobyła dzięki modelu Mitsubishi i-MiEV, stworzenie zelektryzowanego Outlandera było zdecydowanie trudniejsze. Elektryczny maluch japońskiej marki był też pierwszym model, który nie tylko był w stanie pobierać moc, ale w razie potrzeby oddawać ją aby zasilić na krótki okres dom.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-24 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dziesiate-urodziny-elektrycznego-modelu-Mitsubishi-i-MiEV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt