Audi rozbudowuje współpracę z zespołem Formuły E

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi rozbudowuje współpracę z zespołem Formuły E
Już 9 października rozpocznie się trzeci sezon Formuły E. Najbardziej ekologiczna dyscyplina motosportu to nie tylko gwarantowane emocje, ale także największy poligon doświadczalny w zakresie napędzania samochodów prądem elektrycznym. Dlatego ta dyscyplina jest też tak ważna dla wielu producentów. Jednym z nich to Audi, który bierze w niej udział od samego początku. W tym sezonie prezencja niemieckiej marki ma być bardziej zauważalna. Na bolidach ABT Schaeffer FE02, będzie można podziwiać logo niemieckiej marki premium. W następnym sezonie Audi Sport ma raz jeszcze pogłębić współpracę z firmą ABT. Wszystko to aby zapewnić przyszłym kierowcom ulicznych elektrycznych Audi najlepsze z możliwych osiągów. W 2018 roku zadebiutować ma pierwszy napędzany wyłącznie prądem SUV. Do 2025 roku co czwarty Audi ma być samochodem elektrycznym. Czasu nie dużo, jednak ścisłą współpraca w Formule E na pewno pozwoli Audi zyskać mocną przewagę nad konkurencją.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-20 08:13:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Audi-rozbudowuje-wspolprace-z-zespolem-Formuly-E

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt