BMW X1 xDrive25Le iPerformance z elektrycznym wsparciem

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW X1 xDrive25Le iPerformance z elektrycznym wsparciem
Nowy BMW X1 xDrive25Le iPerformance przedstawiony został podczas targów samochodowych w Chińskim mieście Chengdu. Jak na razie niemiecki producent zapowiedział wersję dostępną wyłącznie na tamtym rynku. Dzięki swojemu elektrycznemu wsparciu w zakresie napędu, nowy BMW X1 dołącza do rodziny ekologicznych samochodów, które oferowane są przez niemieckiego producenta. Kompaktowy SUV zalicza się do samochodów plug in hybrid, co pozwala mu nie tylko korzystać z elektrycznego wsparcia podczas jazdy, ale poruszać się wyłącznie dzięki niemu. Wykorzystując do pełni naładowane baterie BMW X1 xDrive25Le jest w stanie pokonać dystans nawet 60 km. Napęd elektryczny działa wyłącznie do prędkości 120 km/h. Samochód może poruszać się także w trybie mieszanym. Wtedy średnie spalanie 1.5l silnika benzynowego wynosi na 100 km zaledwie 1.8l. W pełni naładowany oraz zatankowany pojazd może pokonać dystans ponad 600 km. Ładowanie 80% baterii zajmuje zaledwie 2.9 godzin, gwarancja na ten element wynosi 8 lat lub 120 000 przejechanych km. Bak na paliwo w tej wersji ma pojemność zaledwie 35l.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-27 23:26:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-X1-xDrive25Le-iPerformance-z-elektrycznym-wsparciem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt