Nowy rodzinny Renault Scenic już od stycznia w salonach

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy rodzinny Renault Scenic już od stycznia w salonach
W salonach francuskiego producenta już na początku nowego roku możemy spodziewać się całkowicie nowego Renault Scenic oraz Renault Grand Scenic. Nowy miejski Van, którego światowa premiera odbyła się podczas tegorocznych targów w Genewie, wprowadza do modelu całkowicie nowe rozwiązania technologiczne. Ponadto model jako pierwszy Van w swojej klasie może pochwalić dużymi 20” oponami, które nie tylko wpływają na wygląd samochodu, ale także komfort podróżowania. Renault Scenic dysponuje także największym w swojej klasie bagażnikiem, do tego dochodzą jeszcze liczne schowki.


Fot. Renault

Oferta na jednostki napędowe składać będzie się z dwóch silników benzynowych oraz sześciu wysokoprężnych. W tym jeden napęd będzie dysponować napędem hybrydowym. Podstawowa wersja nowego Renault Scenic będzie kosztować 75 000 zł. W tej cenie klient otrzyma podstawową wersję Renault Scenic wraz z benzynowym silnikiem SCe o pojemności 1.6l o mocy 115 KM.

Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-25 19:10:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-rodzinny-Renault-Scenic-juz-od-stycznia-w-salonach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt