Subaru odświeża Forestera, pierwszy model z nowym EyeSight

Rozmiar tesktu A A A
-
Subaru odświeża Forestera, pierwszy model z nowym EyeSight
Podczas targów w Japonii, które odbędą się już 28 października. Subaru pokaże nową twarz kluczowego modelu w ofercie, Forestera. Subaru Forseter otrzyma nową odświeżoną twarz oraz kilka innych dodatków. Jednak na razie modyfikacja dotyczyć będzie wyłącznie rynku Japońskiego. W Europie najprawdopodobniej nową twarz Forestera zobaczymy dopiero na początku marca w Genewie. Nowy model japońskiego producenta, który stanowi idealne połączenie wydajności z komfortem, otrzyma kilka modyfikacji wizualnych. Zmiany, które wprowadził Subaru mają dodatkowo podnieść komfort, poprawić prowadzenie i przynieść jeszcze więcej zabawy z jazdy.


Fot. Subaru

Na zewnątrz modyfikacje zaszły głównie w okolicach grillu, który otrzymał nową fakturę. Wraz z nim przedni zderzak także został bardziej wyeksponowany. Dzięki czemu samochód sprawia wrażenie bardziej szerokiego. Kolejne zmiany to wymiana tylnych świateł. Nadwozie dostępne będzie w nowych odcieniach. Dodatkowo Forester otrzymał nowe felgi. Wyglądają jeszcze bardziej sportowo, jednak ich główny zamysł to oszczędność paliwa poprzez lepsze wartości aerodynamiczne.

Fot. Subaru

Nowe wnętrze ma zapewnić jeszcze wyższy komfort poprzez lepiej dobrane i wyższej jakości materiały. Obszyty skórą kokpit ma nie tylko być milszy w dotyku ale dodatkowo cieszyć oko. Nowa estetyka dodatkowo ozdobiona jest elementami w kolorystyce metalowej z dodatkami w odcieniu czarnego pianina. Ekran informacyjny, który wyświetla dane z systemu EyeSight oraz SI-Drive będzie teraz kolorowy.

Fot. Subaru

Dodatkowo nowy Forester jako pierwszy samochód w ofercie Subaru otrzyma nową wersję bardzo dobrze ocenianego systemu bezpieczeństwa aktywnego EyeSight trzeciej generacji. System został mocno dopracowany zapewniając jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa w takich sytuacjach jak automatyczne wyhamowywania przed przeszkodą, utrzymywanie i ostrzeganie kierowcy o tym że opuszcza tor jazdy bez włączenie kierunkowskazu czy też monitorowanie pojazdów w martwym kącie.

Fot. Subaru

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-06 21:56:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Subaru-odswieza-Forestera--pierwszy-model-z-nowym-EyeSight

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt