Japoński producent wzbogaca swój model Mazda6 na rok 2017

Rozmiar tesktu A A A
-
Japoński producent wzbogaca swój model Mazda6 na rok 2017
Japoński producent Mazda zapowiedział pakiet udoskonaleń dla swojego modelu Mazda6 na rok 2017. Wraz z nowym cyklem produkcyjnym modelu Mazda6, samochód otrzyma szereg ulepszeń aktualnie dostępnego już wyposażenia jak też całkowicie nowe rozwiązania. W tym nowy system SKYACTIVE-VEHICLE DYNAMICS, który ma raz jeszcze poprawić już tak perfekcyjne właściwości jezdne samochodu. System SKYACTIVE-VEHICLE DYNAMICS swój debiut miał kilka tygodni temu, wraz z zapowiedzią modelu Mazda3 z rocznika 2017. Wzbogacone Mazdy6 z nowego roku produkcyjnego pojawią się na rynku już na jesieni tego roku.


Fot. Mazda

SKYACTIVE-VEHICLE DYNAMICS to najnowsze rozwiązanie stosowane w samochodach marki Mazda. System G-Vectoring ma na celu lepszej integracji kluczowych urządzeń w samochodzie takich jak kierownica, silnik, skrzynia biegów. Wraz z wchodzeniem w zakręty, rozwiązanie zaprezentowane przez Mazdę, monitoruje dociski i dynamicznie dostosowuje moc która przekazywana jest na poszczególną oś. Dzięki temu znacznie zwiększa się komfort podróży. Kolejny element wpływający na poprawę komfortu jazdy to lepsze wyciszenie samochodu, głównie w przedziale silnik kabina. Kolejne nowości w roczniku 2017 modelu Mazda6 to nowa kierownica, lepszej jakości ekran head-up display z pełną paletą kolorów. Zmodyfikowane został ponadto system aktywnego bezpieczeństwa, dzięki czemu działać będzie on w większym zakresie prędkości. Mazda6 dostępna będzie ponadto z nowym lakierem o odcieniu szarości.

Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-11 21:03:11
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Japonski-producent-wzbogaca-swoj-model-Mazda6-na-rok-2017

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt