SsangYong Rexton G4 już prawie w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
SsangYong Rexton G4 już prawie w Polsce
Najnowsze wcielenie flagowego modelu koreańskiej marki SsangYong, trafił do Polski. Auto jak na razie zaprezentowane zostało wyłącznie dealerom tego producenta. Jednak oznacza to że samochód niebawem zobaczymy także w salonach. Podstawowa wersja SsangYong Rexton kosztować ma od 129 900 zł. Co przy bardzo wysokim poziomie wyposażenia oraz obszernym i pakownym wnętrzu jest bardzo dobrą ceną. SsangYong mimo swojej raczej niszowej pozycji na rynku może zaoferować podobne wyposażenie co większa konkurencja. Tak też auto dysponuje 9 poduszkami powietrznymi jak też wieloma systemami aktywnego bezpieczeństwa. Nie brakuje także praktycznych w codziennym użytku opcji wyposażenia takie jak bez kluczykowe otwieranie samochodu, pełna integracja urządzenia mobilnego z systemem samochodu czy też podgrzewanych i wentylowanych skórzanych foteli. Auto będzie także wyposażone w gniazdko 220 V co może okazać się bardzo praktyczne w wielu wypadkach. Oficjalna Europejska premiera auta nastąpi podczas targów IAA we Frankfurcie, które odbędą się we wrześniu. Ponadto samochód będzie można zobaczyć podczas trzeciej edycji WARSAW MOTO SHOW w Nadarzynie w listopadzie tego roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-08 09:43:10
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SsangYong-Rexton-G4-juz-prawie-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt