Siedmioosobowy Lexus RX L w cenie od 366 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Siedmioosobowy Lexus RX L w cenie od 366 900 zł
Japoński producent premium już niebawem rozpocznie sprzedaż swojego jedynego aktualnie dostępnego siedmioosobowego samochodu. Model Lexus RX L wyróżnia się na pierwszy rzut oka zaledwie 11 cm dłuższym nadwoziem, dzięki czemu producent mógł wyposażyć auto w 7 miejsc siedzących. Auto oferowane będzie wyłącznie w wersji hybrydowej 450h. Co oznacza 3,5 litrowy silnik benzynowy w układzie V6, ze wsparciem hybrydowy o sumarycznej mocy 313 KM. Do tego dochodzi bezstopniowa automatyczna przekładnią e-CVT. W Polsce cena samochodu rozpoczynać będzie się od 366 900 zł. Nowa zdecydowanie wyższa cena samochodu od pięcioosobowej, podyktowana jest dużo bardziej bogatym wyposażeniem standardowym nowego pojazdu. Tak więc na pokładzie samochodu znajdziemy standardowo 3 strefową automatyczną klimatyzację jak też podgrzewane siedzenia, nawigację czy też aktywny tempomat. W standardzie znajdą się także liczne systemy aktywnego bezpieczeństwa.


Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-17 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Siedmioosobowy-Lexus-RX-L-w-cenie-od-366-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt