Goclever DVR HD Lite - czarna skrzynka twojego auta

Rozmiar tesktu A A A
-
Goclever DVR HD Lite - czarna skrzynka twojego auta
Jeszcze do niedawna wyposażenie, na które mało kto mógł sobie pozwolić, a teraz sprzęt dostępny dla każdego. Czarne skrzynki stają się coraz bardziej popularnym urzadzeniem, które można znaleźć nie tylko w nowych, luksusowych samochodach, ale także w starszych modelach. Zainstalowanie takiego urządzenie niesie za sobą dużą ilość korzyści.


Nagrywanie jazdy nie służy tylko dla zabawy, ale może być pełnoprawnym dowodem rzeczowym w orzekaniu winnego kolizji. Jednoznacznym nawet w przypadku sporu z „nieomylną” policją. Wydatek niecałych 120 zł może się więc zwrócić przy pierwszej lepszej niesłusznej kontroli.

Urządzenie marki GoClever DVR HD Lite, wyposażone zostało w 6 diod, które pozwalają bez problemu nagrywać także w nocy. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o jakość nagrywanego materiału nawet przy gorszych warunkach pogodowych. Nagrywane filmy mogą być rodzielczości 1280x960, 720x480 lub 640x480. Do urządzenia można włożyć kartę pamięci o pojemnosci do 32GB. 1 GB pojemności w najwyższej jakości starcza na jakieś 30 minut materiału. Wideo nagrywane jest także z dźwiękiem.

Zarejestrowany materiał można oglądać bezpośrednio na urządzeniu. GoClever jest wyposażony w mały, 2,5-calowy ekran, a także w głośnik.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-25 14:18:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Goclever-DVR-HD-Lite-czarna-skrzynka-twojego-auta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt