F1 powraca, pierwszy wyścig tego sezonu już w ten weekend

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 powraca, pierwszy wyścig tego sezonu już w ten weekend
Fani F1 mogą liczyć na wielkie emocje. Królowa dyscyplin sportów samochodowych powraca do tegorocznego kalendarze z dużymi zmianami. Być może w tym sezonie dzięki sporym technicznym zmianą w samych bolidach nastąpi przetasowanie w klasyfikacji końcowej. Oprócz zmian w pojazdach nastąpiły także spore rotacje w zespołach. W tym sezonie nie zobaczymy już na przykład kierowcy Mercedesa Nico Rosberga, który tuż po zdobyciu mistrzostwa zdecydował zakończyć swoją karierę. W pierwszym tego rocznym wyścigu F1, który jak co roku rozpocznie się w Melbourne. Rywalizować między sobą będzie czterech kierowców, którzy już stali tutaj na najwyższym stopniu podium. Z czego Raikkonen oraz Hamilton wygrali dwa razy, a Alonso i Vettel udało się to dokonać tylko raz. Podczas dzisiejszego treningu najlepiej wypadł Hamilton. Każdy z tych kierowców chce po raz kolejny dopisać na swoim końce zwycięstwo właśnie tutaj. Jeszcze jutro czekają nas kwalifikację, a w niedzielę o godzinie 16:00 rozpocznie się nowy sezon F1 od pierwszego wyścigu w roku 2017.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-24 22:53:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-powraca--pierwszy-wyscig-tego-sezonu-juz-w-ten-weekend

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt