Nowa Honda CR-V już na jesieni

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Honda CR-V już na jesieni
Salony japońskiego producenta wzbogacone zostaną o nową wersję modelu Honda CR-V na jesieni tego roku. Honda zapowiada nową jakość najbardziej popularnego SUVa na świecie. Premiera Europejskiej wersji auta odbędzie się za kilka dni podczas targów w Genewie. Klientów nowej odsłony modelu czeka kilka kluczowych zmian. Auto posiada dzięki kilka zmianą nadwozia bardziej dynamiczną sylwetkę. Po raz pierwszy samochód oferowany będzie także w wersji 7 osobowej. Do tego zwiększony zostanie bagażnik poprzez zastosowanie dwupoziomowej podłogi strefy załadunkowej.


Fot. Honda

Wewnątrz auta znajdą się także dwa 7 calowe ekrany. Jeden przewidziany został w konsoli centralnej, drugi w desce rozdzielczej. W nowej odsłonie Hondy CR-V na początku 2019 roku w ofercie pojawi się po raz pierwszy silnik hybrydowy. Pełna specyfikacja jednostki udostępniona zostanie w późniejszym okresie. Jak na razie wiadomo, że będzie to nowy układ o nazwie i-MMD, który składać będzie się z dwóch silnik elektrycznych oraz 2.0l silnika benzynowego. Pod maską nowej Honda CR-V znajdzie się także silnik 1.5l VTEC Turbo. Rozpoczęcie sprzedaży nowej odsłony modelu Honda CR-V planowana jest na jesień 2018 roku.

Fot. Honda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-05 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Honda-CR-V-juz-na-jesieni

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt