Elektryczna Skoda Vision E od wnętrza

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektryczna Skoda Vision E od wnętrza
Czeska marka zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży swojego pierwszego nowożytnego elektrycznego samochodu, już za kilka lat. Przed tym ważnym wydarzeniem, zaprezentowany zostanie najpierw samochód koncepcyjny o nazwie Skoda Vision E. Premierą tego auta będzie miała miejsce na targach w Szanghaju, które trwać będą w dniach 19 - 28 kwietnia. Szkice nadwozia mogliśmy już oglądać kilka dni temu, teraz czeska marka udostępniła także wizualizację wnętrza auta. Koncepcyjny pojazd Skody przeznaczony został dla czterech osób. Powiązane jest to z unikatową funkcjonalnością samych siedzeń. Po otwarciu drzwi przekręcają się one o 20% tak aby zapewnić lepszy komfort podczas wsiadania i wysiadania. Na tym nie koniec ułatwień inżynierowie czeskiej marki pozbyli samochód słupka B. Co daje zdecydowanie więcej przestrzeni. Oprócz centralnie umieszczonego dotykowego ekranu, każdy z pasażerów otrzymał także swój własny ekran.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-07 14:56:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektryczna-Skoda-Vision-E-od-wnetrza

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt