Infiniti QX30 kolejny poziom ku perfekcji

Rozmiar tesktu A A A
-
Infiniti QX30 kolejny poziom ku perfekcji
Pierwowzór nowego QX30 zaprezentowany został podczas targów w Genewie w 2015 roku. Jednak od tego czasu samochód przeszedł szereg zmian stylistycznych. Pojawiła się także wersja o standardowym zawieszeniu Q30. Kompaktowy przedstawiciel japońskiej marki premium kontynuuje także wprowadzone do marki zmian w architekturze wnętrza. QX30 ma być modelem, który będzie aktywnie wspierać globalną ekspansje marki. Samochód w pełnej krasie zobaczymy podczas tegorocznych targów w Genewie.


Fot. Infiniti

Stylistycznie nie do pomylenia, Infiniti zdobywa coraz to większą rzeszę sympatyków motoryzacyjnych. QX30 jest kolejnym samochodem w ofercie Infiniti, który korzysta z długoletniego doświadczenia budowania samochodów segmentu premium. Komfort to jedna z kluczowych rzeczy. Dlatego też model ten korzysta z wyższego zawieszenia, które dzięki dodatkowym czujnikom oraz elementom mechanicznym potrafi optymalnie niwelować nierówności w ulicy. Kolejny element, który wpływa na dobre warunki to napęd na cztery koła w który nowy Infiniti jest wyposażony.

Fot. Infiniti

Multimedialnie samochód korzysta z zaawansowanego systemu InTouch. Rozwiązanie, które po raz pierwszy zaprezentowane zostało w modelu Q50. Pozwala ono na monitorowanie pojazdu z mobilnego urządzenia. Samochód został wyposażony także w czytelny 8 calowy ekran dotykowy. Panel poniżej monitora prezentuje się bardzo elegancko . Rezygnacja z drugiego ekranu wyszło wnętrzu na dobre. Zapewniając lepszą wizualną jakość wnętrza.

Fot. Infiniti

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-20 23:58:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Infiniti-QX30-kolejny-poziom-ku-perfekcji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt