Dwie nowości producenta spod znaku byka

Rozmiar tesktu A A A
-
Dwie nowości producenta spod znaku byka
Na tego rocznych targach w Paryżu, które dzisiaj otwierają swoje drzwi dla prasy, Lamborghini przygotowało dwie nowości. Nalepiej sprzedający się model w historii marki - Gallardo - zyskał nową, bardziej agresywną wersję - LP560-4. Druga premiera, to unowocześnienie poprzedniej wersji tego supersamochodu - LP570-4 Edizione Tecnica.


Gallardo LP560-4, który znalazł już prawei 13 tyś nabywców na całym świecie, na targach Paryżu pokaże się z małym faceliftingiem, który ma jeszcze bardziej poprawić wynik sprzedażowy włoskiego producenta. Nowością są tu między innymi nowe, 19-calowe felgi „Apollo”, powiększone wloty powietrza oraz jeszcze bardziej kanciasta linia nadwozia. Całość przyczynia się do bardziej agresywnego i dynamicznego wyglądu samochodu.

Gallardo LP570-4 Superleggera Edizione Tecnica, to nowy topowy model tej rodziny pojazdów. Wyposażenie standardowe jest więc bogatsze. Od niższych modeli odróżnia się on między innymi nowym spoilerem oraz karboceramicznymi tarczami hamulcowymi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-27 12:08:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dwie-nowosci-producenta-spod-znaku-byka

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt