Już jutro przed premiera nowej piątek generacji Seat Ibiza

Rozmiar tesktu A A A
-
Już jutro przed premiera nowej piątek generacji Seat Ibiza
Pierwsza generacja Seata Ibiza z taśmy produkcyjnych zjechała ponad 30 lat temu. Od tego czasu na rynku samochodowym dużo się bardzo dużo wydarzyło, a samochód technologicznie i wizualnie zawsze szedł na równo. Do dnia dzisiejszego z taśm produkcyjnych zakładów Hiszpańskiej marki zjechało ponad 5,5 miliona modeli Seat Ibiza. Tak jak kiedyś tak też dzisiaj auto wbudowane ma w sobie emocje i hiszpański temperament. Już jutro aby poczuć się trochę jak dziennikarz motoryzacyjny i być podczas premiery wystarczy uruchomić o godzinie 19:00 urządzenie z dostępem do internetu. Następnie uruchomić Facebook i na kanale Seata Polska, na żywo zobaczyć przed premierę piątej generacji Seata Ibizy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-30 14:55:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Juz-jutro-przed-premiera-nowej-piatek-generacji-Seat-Ibiza-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt