Dacia Duster w limitowanej serii Collector

Rozmiar tesktu A A A
-
Dacia Duster w limitowanej serii Collector
Rumuński SUV Dacia Duster będzie oferowany w limitowanej serii. Auto przygotowanej w specjalnej wersji Dacia Duster Collector, dostępne będzie w ograniczonej do 500 sztuk. Unikatowa seria modelu bazować będzie na wersji Black. Każdy jeden model otrzyma swoją numerację. Samochód oferowany będzie jednak wyłącznie na rynku Francuskim, gdzie też odbyła się premiera samochodu podczas pikniku fanów tej marki.


Fot. Dacia

Pod maską limitowanej serii modelu Dacia Duster znajdzie się 130 konny silnik 1.3l TCe 130 PF, dostępny tylko i wyłącznie z napędem na przednią oś. Wewnątrz auta na progu umieszczony został numer samochodu z limitowej do 500 sztuk edycji. Nagłośnienie w budżetowym SUVie przygotowane zostało przez firmę Focal. Na pokładzie samochodu nie zabraknie także dotykowego ekranu z obsługą systemów Android i iOS oraz kamery wspomagającej parkowanie. Modele dostępny będzie tylko i wyłącznie online, a zamawiać go można będzie już we wrześniu.

Fot. Dacia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-08 14:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dacia-Duster-w-limitowanej-serii-Collector

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt