Odświeżona Skoda Fabia R5 Evo debiutował w Portugalii

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżona Skoda Fabia R5 Evo debiutował w Portugalii
Podczas weekendu rajdowego w ramach serii WRC swój debiut zaliczyła nowa odświeżona wersja Skoda Fabia R5 Evo, która swoją premierę miała podczas tegorocznych targów w Genewie. Wysoki standard oraz sportowa dominacja poprzedniej odsłony modelu postawiła wysoko poprzeczkę dla następcy. Aby temu podołać samochód przeszedł wiele zmian, które mają na celu poprawnie wydajności auta. Nowa Skoda Fabia R5 korzysta z modernizowanej jednostki 1.6l z turbo doładowaniem. Z nowego modelu skorzystały jak na razie dwie załogi z zespołu producenckiego Skoda w składzie Jan Kopecký i Pavel Dresler oraz Kalle Rovanperä i Jonne Halttunen. Auto sprawdziło się doskonale. W swojej grupie auta zajęły pierwsze dwa miejsca deklasując rywali. Fińska załoga Skody Fabia R5 Evo na pokonanie wszystkich etapów potrzebowała 3:30:57,0, druga czeska załoga była o 1:07,7 wolniejsza. Kolejni rywali traciłi już przeszło 18 minut do drugiego zespołu. Tak więc debiut nowej Skoda Fabia R5 można uznać za bardzo udany.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-11 14:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Odswiezona-Skoda-Fabia-R5-Evo-debiutowal-w-Portugalii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt