Volkswagen Passat w nowej odsłonie jeszcze w tym roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Passat w nowej odsłonie jeszcze w tym roku
Niemiecki producent prezentuje najnowszą odsłonę swojego przedstawiciela segmentu D. Nowy Passat już 8 generacji ma być rewolucyjny, Volkswagen chce tym modelem przedrzeć granicę między klasami. Samochód będzie stanowić rewolucje technologiczną pod wieloma względami dla tego producenta. Nie tylko zostanie pierwszym samochodem w ofercie Volkswagena z Head-Up display, ale ponadto otrzyma napęd hybrydowy.


Fot. Volkswagen

Nowa konstrukcja Volkswagena pojawić się ma na rynku jeszcze w tym roku, od razu w dwóch odsłonach limuzyna oraz combi. Premiera samochodu odbędzie się prawdowpodobnie podczas targów w Paryżu. Model został całkowicie przepracowany, pojazd stanowi całkowicie nową konstrukcję nie tylko względem stylistycznym, ale także technologicznym. Passat 8 generacji został między innymi odchudzony od swojego poprzednika aż o 85kg. Nowa stylistyka Volkswagenów nieco odbiega od tradycyjnych linii, które dotychczas dał nam niemiecki producent po sobie poznać. Teraz bardziej przypomina poprzednia generację pomieszaną z aktualną swojego szwedzkiego konkurenta, między innymi przez podkreślone odstające boki wzdłuż dolnej linii okien bocznych.

Fot. Volkswagen

Tak jak na zewnątrz trudno poznać tradycyjnego Passata, tak też wnętrze został odmieniony. Do samochodu całkowicie zawitał 21 wiek. Na pierwszy rzut oka od razu widać, że podniesiony został poziom komfortu i klasa samochodu. Oprócz dużego centralnego wyświetlacza multimedialnego, kierowca otrzymał także swój własny. Na którym nie tylko może wyświetlać nawigacje, ale także wszelkie informacje dotyczące samochodu. Gdyby to było mało kierowca dodatkowo otrzymał Head-up display. Model będzie w sumie dostępny w 3 wersjach wyposażeniowych oraz z pakietem R-line.

Fot. Volkswagen

Nowy Passat udostępniony zostanie z aż 10 silnikami. Znajdują się pod nimi benzynowe, wysokoprężne oraz jedna hybryda. Wśród silników napędzanych dieslem znajdą się jednostki wytwarzające moce 150 KM, 190 KM oraz nowoczesna konstrukcja z 240KM, która dodatkowo otrzyma 7 biegową automatyczną skrzynię. Benzynowe jednostki prezentują się mocami następująco: 125 KM, 150 KM, 180 KM, 220 KM oraz 280 KM. Hybrydowa jednostka wyposażona została w 156 KM silnik TSI oraz dodatkowym napędem elektrycznym z mocą 80 KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-14 01:07:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Passat-w-nowej-odslonie-jeszcze-w-tym-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt