SsangYong z trzema specjalnymi wersjami

Rozmiar tesktu A A A
-
SsangYong z trzema specjalnymi wersjami
SsangYong nie należy do najpopularniejszych marek na naszym rynku. Może to być jednak zaskoczenie, gdyż oferowane przez koreańskiego producenta samochody są bardzo atrakcyjne cenowo jak też bardzo bogato wyposażone. Teraz do salonów sprzedaży trafiają trzy specjalne wersje dwóch najbardziej popularnych samochodów tej marki. Tivoli pojawi się w wersji City oraz Cameleon. Pierwszy dostępny będzie od już 61 400 zł, za drugi będzie trzeba zapłacić już 73 500 zł. Największy z oferowanych samochodów Rodius pojawi się w wersji Turismo i będzie kosztować 129 900 zł.


Najmniejszy z oferowanych przez koreańskiego producenta samochód to Tivoli. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom oraz nie wygórowanej cenie, model ten napędza statystyki sprzedażowe SsangYong'a. Wersja City będzie oferować kompleksowe wyposażenie, potrzebne w nowoczesnym samochodzie do poruszania się po mieście. Tivoli City oferowany będzie w trzech wersjach silnikowych. Wyposażenie pojazdu będzie obejmować takie pozycje jak klimatyzacja manualna, elektryczne sterowane szyby z przodu i z tyłu, tempomat, światła LED do jazdy dziennej, system bluetooth oraz radio z funkcją MP3 sterowane przy kierownicy.

Druga wersja modelu Tivoli, wersja Cameleon będzie nieco droższa, cena zaczynać będzie się od 73 500. Wyposażenie będzie jednak zdecydowanie bardziej bogate od pierwszej wymienionej wersji. Na pokładzie samochodu znajdą się czujniki parkowania z przodu i z tyłu, 7 poduszek powietrznych, czujniki deszczu oraz zmierzchu, 18” felgi aluminiowe, system multimedialny z wbudowaną nawigacją wraz z ekranem dotykowym o przekątnej siedem cali i kamerą cofania, kierunkowskazy w lusterkach oraz wiele więcej.

Największy z oferowanych samochodów SsangYong model Rodius, także otrzymał swoją limitowaną serię. Oznaczona wersja jako Turismo będzie kosztować od 129 900 zł. W zamian klient otrzyma klimatyzację manualną, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, tylne czujniki parkowania, podgrzewaną kierownicę z wbudowanymi przyciskami do sterowania system bluetooth oraz radiem,ekologiczną tapicerkę skórzaną z podgrzewanymi przednimi fotelami, czujniki zmierzchu oraz deszczu i wiele więcej.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-17 22:51:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SsangYong-z-trzema-specjalnymi-wersjami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt