BMW M3 w limitowanej serii CS

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW M3 w limitowanej serii CS
BMW wraz z modelem BMW M3 CS zaprezentował kolejną limitowaną serię tego modelu, tradycja która sięga aż 1988 roku wraz z modelem BMW M3 Evolution. Tak jak w poprzednich edycjach tak też ta wyjątkowa wersja samochodu wyróżnia się na tle pozostałych modeli BMW M3 tej generacji. Pod maską samochodu znajdzie się najmocniejsza wersja 3.0 litrowego silnika, którego moc osiąga 460 KM. Do tego auto wyposażone jest seryjnie w pakiet zbliżony zawartością do tego znajdującego się w Competition. Zawiera on różnego rodzaju modyfikacje elementów podwozia, które pozwalają osiągnąć BMW M3 w wersji CS czas 3,9 sekundy w sprincie do 100 km/h.


Fot. BMW

Standardowo moc jednostki przekazywana jest na ulicę poprzez 7 biegową automatyczną przekładnię wyposażoną w dwa sprzęgła. Co zapewnia bardziej gładkie przejścia pomiędzy biegami. Maksymalna prędkość ograniczona została do 280 km/h. Samochód standardowo oferowany jest wraz ze sportowymi, jednak dopuszczonymi na ulicę oponami Michelin Pilot Super Sport Cup osadzonych na wyjątkowych felgach ze stopów lekkich. Mimo typowo sportowych osiągów BMW M3 CS nadal będzie sprawdzać się w użytkowaniu codziennym. Auto oferuje w swoim wyposażeniu wygodne fotele oraz system multimedialny najnowszej generacji. BMW M3 CS oferowane będzie tylko w limitowanej serii 1200 sztuk. Zamówienia będzie można składać na ten model już w styczniu 2018 roku. Do klientów pierwsze egzemplarze trafią w marcu 2018 roku.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-08 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-M3-w-limitowanej-serii-CS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt