Długi majowy sportowy weekend ciąg dalszy

Rozmiar tesktu A A A
-
Długi majowy sportowy weekend ciąg dalszy
Kolejny weekend po majówce zapowiada się tak samo intensywny na torach wyścigowych oraz poza nimi. Zobaczymy wiele nowo startujących rywalizacji, jak też kontynuację już rozpoczętych serii wyścigowych. Nie zabraknie także udziału polskich kierowców w ten weekend. Jedna z ważniejszych dyscyplin motosportu przynajmniej pod kątem polskim to FIA ERC, w której tytułu broni dwukrotny zwycięzca tej rywalizacji Kajetan Kajetanowicz. Tym razem ścigać będzie się on na Wyspach Kanaryjskich. Po słabym starcie w sezon polski kierowca ma wiele do nadrobienia. Kolejna rywalizacja jaka będzie miała miejsce wraz z polskim udziałem to start trzeciego sezonu Audi TT Cup. Inauguracja sezonu nastąpi na torze Hockenheim. Barw Polski reprezentować w tej serii po raz trzeci będzie Małgorzata Rdest. Zawodniczka już w poprzednim sezonie pokazała, że należy się z nią liczyć. Kolejna dyscyplina motosportu, która będzie miała miejsce w ten weekend to Dacia Duster Cup. Drugi wyścig z nowej w tym roku rozpoczętej serii Dacia Duster Cup będzie miał miejsce podczas Baja Carpathia.


Fot. moj-samochod.pl

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-04 22:58:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dlugi-majowy-sportowy-weekend-ciag-dalszy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt